Kontakt

Novosedlík - AEN s. r. o.
Vajnorská 108/A
83104 Bratislava

Tel.:

02 4463-4307, 02 4463-4308,
02 4463-4309

fax: 02 4444-1985
mobil: 0905 710 604
0911 710 604

email:

autoelektro@novosedlik.sk

karavanservis@novosedlik.sk

 

 Slovak English German Hungarian Polish Russian
www.novosedlik.sk

Osobné autá

  • inštalácia a servis nezávislých i závislých kúrení
  • inštalácie a servis klimatizácií
  • diagnostika
  • inštalácie alarmov, auto-elektroniky, hifi, handsfree..
  • značenie skiel, mechanické zabezpečenie

 

 

 

Mechanické zabezpečenie

Princíp zabezpečenia

Zabezpečenie spočíva v mechanickom zablokovaní mechanizmu radenia vo vozidle pomocou masívneho mechanického zabezpečovacieho systému. Manuálne radenie je blokované v polohe radiacej páky „REVERZ“ - spätný chod a u automatického radenia v polohe „PARKING“ - parkovanie.

 

Možnosti použitia

Mechanické zabezpečenie CONSTRUCT je použiteľné pre väčšinu sériovo vyrábaných osobných a úžitkových vozidiel s mechanickými alebo automatickými prevodovkami.

 

Bezpečnosť

Zariadenie je klasifikované v najvyššej bezpečnostnej triede. Má prekrytý profil zámkovej vložky proti vyhmataniu planžetou, je odolná proti vyvŕtaniu a rozlomeniu. Jeho konštrukcia vylučuje náhodné uzamknutie. Zariadenie splnilo požadované kritéria tlakovej i rázovej skúšky, torzného namáhania, podchladenia a deštrukcie. MZ CONSTRUCT je pozitívne ohodnotené najvyššími atestami kriminalistických ústavov a policajných skúšobní vo viacerých európskych krajinách. Systém je nezávislý od elektroniky vozidla a poveternostných vplyvov. Sťažený prístup značne komplikuje prípadné pokusy o jeho prekonanie. Po namontovaní do vozidla je nerozoberateľný. Výroba ďalších kľúčov je podmienená predložením bezpečnostnej karty s kódom.

Obsluha

Obsluha je veľmi jednoduchá a preto nezdržuje vodiča. Odomknutie a zamknutie sa vykonáva len otočením kľúča v zámkovej vložke mechanického zabezpečenia . Zámok je zväčša umiestnený pod stredovým tunelom s vyústením bezpečnostnej vložky vpravo, vľavo alebo zhora za radiacou pákou. Všetko závisí od konštrukcie konkrétneho typu vozidla, vždy s ohľadom na estetiku a pohodlie obsluhy. V interiéri vozidla je viditeľná len bezpečnostná zámková vložka trezorového typu.

Cena

Konkrétnu cenovú ponuku vám vyhotovíme podľa značky a typu vozidla.

Zadajte vašu požiadavku cez formulár tu.