Fotogaléria montáž autoalarmov

Autoalarmy MetaSystem ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi (HPB / EasyCAN / M 7199/ M 750)

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym ovládačom. Nie je ich možné ovládať kľúčom zamknutím alebo odomknutím zámku vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.

Autoalarmy majú množstvo programovateľných funkcií, umožňujú pripojenie ďalších externých snímačov, majú výstupy na ovládanie pagera, vyťahovanie okien.

Široká ponuka týchto autoalarmov umožňuje montáž do všetkých typov vozidiel ponúkaných na našom trhu. Dodávajú sanielen s univerzálnou kabelážou, ale sú v ponuke aj autoalarmy s predpripravenou kabelážou určené pre vozidlá Škoda, Fiat, Alfa Romeo, Ford.

AUTOALARMY

Meta System EasyCAN
Meta System EasyCAN

Meta System EasyCAN

ovládané pôvodnými diaľkovými ovládačmi vozidla

Tieto autoalarmy sú určené výlučne pre vozidlá, ktoré sú už z výroby dodávané s diaľkovými ovládačmi centrálneho zamykania. Sú navrhnuté tak, aby sa zapínali a vypínali len vtedy, keď sa zamyká a odomyká vozidlo originálnym diaľkovým ovládačom. Nie je ich možné ovládať zamknutím alebo odomknutím zámku kľúčom vo dverách vodiča alebo spolujazdca. Preto v prípade problémov s originálnymi diaľkovými ovládačmi sa dajú vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom alebo zadaním kódu.


Meta System HPA EVO
Meta System HPA EVO

Meta System HPA EVO

s vlastnými diaľkovými ovládačmi

Autoalarmy rady HPA EVO sú určené hlavne pre vozidlá s centrálnym zamykaním, ktoré sú ovládané kľúčom od zámku dverí alebo pre vozidlá bez centrálneho zamykania. Autoalarmy HPA EVO sú univerzálne.

 

 


IMOBILIZÉR

Meta System M43
Meta System M43

Meta System M43

Imobilizér M 43 umožňuje dvojité blokovanie motora, bezdrôtová komunikácia medzi rádiovými ovládačmi a jednotkou umožňuje jednoduchú obsluhu a zvonku nič nenasvedčuje, že je nainštalovaný vo vozidle. Je ideálny pre zákazníkov, ktorým nestačí továrensky dodávaný imobilizér a chcú si zvýšiť ochranu svojho vozidla.

Zariadenie sa automaticky aktivuje do 20 sekúnd od vypnutia zapaľovania a opustenia vozidla, keď sa rádiový ovládač dostane mimo dosah riadiacej jednotky. K odblokovaniu imobilizéra dôjde vtedy, ak riadiaca jednotka prijme signál z rádiového ovládača. Ovládače vysielajú signál automaticky, bez nutnosti stláčania tlačítka. V prípade poruchy alebo straty ovládača je možné zariadenie vypnúť núdzovým elektronickým kľúčom.


MODULY K AUTOALARMOM

Meta System M1603
Meta System M1603

Meta System M1603

polohový snímač

Polohový snímač M 1603 s nastaviteľnou citlivosťou je vybavený inteligentnou elektronikou, ktorá si zapamätá presnú polohu vozidla pri zapnutí autoalarmu. Pokus o krádež kolies, zdvihnutie alebo odtiahnutie vozidla je bezpečne detekované a dôjde k aktivácii autoalarmu vo vozidle. Snímač je imúnny voči otrasom od okoloidúcich vozidiel, električiek a pod.

 


Meta System M23
Meta System M23

Meta System M23

mikrovlnný snímač

Slúži ako doplnková priestorová ochrana vozidiel. Má nastaviteľnú citlivosť. Odporúča sa v prípadoch, keď ultrazvukový priestorový snímač nie je možné použiť. Je ideálny na ochranu nákladného priestoru dodávkových automobilov a interiéru kabrioletov. Jeho výhoda je aj v tom, že nie je zvonku viditeľný.