AutoElektro Novosedlík

Fotogaléria Montáž Auto-hifi a Hands-free

V oblasti auto-hifi a multimédií sme schopní dodať akékoľvek zariadenie, bežne dostupné na EU trhu, preferujeme však kvalitné zariadenia ZENEC.

Montáž Auto-hifi a Hands-freeZENEC združuje radu periferálnych funkcií, ktoré sú vyvíjané výhradne pre multimediálne systémy inštalované do vozidiel. ZENEC sa za veľmi krátku dobu stal špičkou v oblasti multimediálnych systémov v Nemecku a v EU. Dokonale využíva hranice technologického vývoja multimédií, a pritom zachováva najlepší pomer cena/výkon.
K dispozícii sú i prídavné zariadenia ako digitálny televízny DVBT tuner, DVD-tuner, cúvacie kamery a sluchátka. Všetky komponenty ZENEC sú navzájom kompatibilné. Navigačný softvér, ktorý ZENEC používa v zariadeniach v kooperácii zabezpečuje, že kvalita navigačného systému  bude neustále na najvyššej úrovni. Produkty ZENEC sú dnes všeobecne uznávané a značka je považovaná za špičku vo svojej kategórii.

Významnou okolnosťou, ktorá má vplyv na bezpečnosť premávky, je používanie mobilného telefónu počas jazdy. Mnoho vozidiel je už v dnešnej dobe z výroby vybavených integrovanou sadou hands-free.

Jej používanie všetkým zákazníkom veľmi odporúčame. Pokiaľ však vozidlo takúto výbavu nemá, sme schopní vo veľmi krátkom čase takúto bluetooth-sadu do vozidla nainštalovať. Tieto zariadenia umožňujú okrem telefonovania nahrať všetky kontakty z vášho telefónu, čítať správy a prehrávať hudbu z externého zariadenia alebo pamäťovej karty. Po usadnutí do vozidla sa spárovaný telefón automaticky spojí s hands-free sadou a vodič sa vďaka tomu môže naplno venovať riadeniu vozidla. Nevraviac o tom, že za telefonovanie počas jazdy s telefónom v ruke vám hrozí pokuta od 60,- €.

Montáž Auto-hifi a Hands-free Montáž Auto-hifi a Hands-free