V oblasti auto-hifi a multimédií sme schopní dodať akékoľvek zariadenie dostupné na EU trhu, preferujeme však kvalitné zariadenia .

ZENEC združuje radu periferálnych funkcií, ktoré sú vyvíjané výhradne pre multimediálne systémy inštalované do vozidiel. ZENEC sa za veľmi krátku dobu stal špičkou v oblasti multimediálnych systémov v Nemecku a v EU. Dokonale využíva hranice technologického vývoja multimédií, a pritom zachováva najlepší pomer cena/výkon. Monoceivery, navigačné hlavné jednotky, stropné monitory združujú jedno komplexné portfólio pre vozidlá.
K dispozícii sú i prídavné zariadenia ako digitálny televízny DVBT tuner, DVD-tuner, cúvacie kamery a sluchátka. Všetky komponenty ZENEC sú navzájom kompatibilné. Navigačný softvér, ktorý ZENEC používa v zariadeniach v kooperácii zabezpečuje, že kvalita navigačného systému  bude neustále na najvyššej úrovni. Testy v magazínoch poukazujú na to, že jednoduchosť ovládania je pre ZENEC príznačná. Produkty ZENEC sú dnes, po 20 rokoch vývoja, všeobecne uznávané a značka je považovaná za špičku vo svojej kategórii.