Teplovzdušné kúrenie Air Top 2000 ST

Jednoduché a cenovo výhodné riešenie.

Teplovzdušné kúrenie vyniká širokými možnosťami aplikácie.Vďaka svojim kompaktným rozmerom je ho možné jednoducho a bez mimoriadnych časových nárokov namontovať do interiéru, ako aj na vokajšiu časť vozidla.

Kúrenie Vás presvedčí nízkym hlukom počas chodu, rýchlym ohrevom vzduchu v kabíne alebo nákladnom priestore a následným udržiavaním konštantnej požadovanej pracovnej teploty. Podľa potreby môže fungovať v režime cirkulujúceho alebo čerstvého vzduchu. Kúrenie sa ľahko udržiava a servisuje, má tým nízke prevádzkové náklady, čo je pre profesionálneho užívateľa dobrým dôvodom na jeho použitie.        

Pre viac informácií si pozrite produktový list.

Nezávislé kúrenie Termo Top E / C / P

Komfort, ktorý si môže dopriať každý.

Asi 160 dní v roku môžeme počítať s teplotami pod 5 °C. To znamená, že komfort a bezpečnosť nezávislého kúrenia môžete využívať veľkú časť roka.
Nie je dôležité, kde sa nachádzate. Vo Vašom aute je príjemné teplo, už keď doň nastupujete. Ten pocit! Môžete si vyzliecť kabát, ktorý Vás pri jazde beztak obmedzuje. Okná sú priehľadné, motor zohriaty. Čo viac si môžete priať?

Sklá bez námrazy a snehu.

Ušetríte najmenej štvrťhodinu zoškrabovania námrazy a ľadu z okien. To za Vás urobí nezávislé kúrenie a vy môžete dlhšie spať, alebo spokojne raňajkovať. Odpadá aj znervózňovanie sa so zamrznutými zámkami. Čítajte celý článok…

Pre viac informácií si pozriteproduktový list.

Nezávislé kúrenie Thermo Top Evo

Útulné teplo od hlavy až po päty.

Nová generácia nezávislého kúrenia od firmy Webasto je prispôsobená stále užším priestorovým pomerom v motoroch nových vozidiel. Thermo Top Evo sa takto môže pri nových vozidlách a vozidlách s malým montážnym priestorom bez problémov dodatočne namontovať.

Popri svojej kompaktnej veľkosti Thermo Top Evo presviedča tiež nízkou hmotnosťou a vysokým stupňom účinnosti. Takto pri nastupovaní nájdete nielen rovnomerne predhriate auto zbavené námrazy, ale môžete tiež zredukovať bežné náklady na minimum.