Univerzálne multi-značkové riešenie pre diagnostikovanie a opravy vozidiel, samodiagnostické funkcie pre kontrolu motorov, ABS, vzduchových pružení, komfortných a mnoho iných systémov. Tri druhy diagnostiky Texa, Opel, VW Group..

TEXA NAVIGATOR CLASSIC
TEXA NAVIGATOR MOBILE

Multiznačkový diagnostický prístroj TEXA NAVIGATOR je hw-prevodník na komunikáciu s riadiacimi jednotkami vozidiel. Prístroj sa napája z palubnej siete vozidla, komunikácia s počítačom PC prebieha cez sériový alebo USB port . Zoznam adaptérov: Fiat, Alfa, Lancia, AutobianchiPeugeot, Citroen 2pin Peugeot, Citroen, Fiat 30pin Ford 3pin, Ford OBD Opel 10pin VW,AUDI, SEAT BMW Mercedes Benz Toyota, Lexus, Honda, Mazda, Nissan, Daewo,Kia, Hyunday Renault 12pin Rover 3pin EOBD 16pin Univerzálna zásuvka
NAVIGATOR MOBILE je hw-prevodník ,ktorý urobí z Vášho počítača PC najvýkonnejší diagnostický prístroj.
Prístroj má rovnaké možnosti, ako Navigator Classic, navyše umožňuje komunikáciu s počítačom cez 3 typy prepojení:klasický sériový port, USB port, Bluetooth prepojenie. Prístroj vybavený automatickým multiplexerom na voľbu komunikácie a prístroj sa dá napájať z EOBD zásuvky vozidla. Prístroj sa vyrába v dvoch prevedeniach, pre osobné a nákladné vozidlá. Samozrejme existuje možnosť dovybavenia prístroja pre osobné vozidlá na nákladné vozidlá a opačne.