Karavan AutoElektro Novosedlík

V oblasti auto-hifi a multimédií sme schopní dodať akékoľvek zariadenie dostupné na EU trhu, preferujeme však kvalitné zariadenia zenec

ZENEC združuje radu periferálnych funkcií, ktoré sú vyvíjané výhradne pre multimediálne systémy inštalované do vozidiel. ZENEC sa za veľmi krátku dobu stal špičkou v oblasti multimediálnych systémov v Nemecku a v EU. Dokonale využíva hranice technologického vývoja multimédií, a pritom zachováva najlepší pomer cena/výkon. Monoceivery, navigačné hlavné jednotky, stropné monitory združujú jedno komplexné portfólio pre vozidlá.
K dispozícii sú i prídavné zariadenia ako digitálny televízny DVBT tuner, DVD-tuner, cúvacie kamery a sluchátka. Všetky komponenty ZENEC sú navzájom kompatibilné. Navigačný softvér, ktorý ZENEC používa v zariadeniach v kooperácii zabezpečuje, že kvalita navigačného systému  bude neustále na najvyššej úrovni. Testy v magazínoch poukazujú na to, že jednoduchosť ovládania je pre ZENEC príznačná. Produkty ZENEC sú dnes, po 20 rokoch vývoja, všeobecne uznávané a značka je považovaná za špičku vo svojej kategórii.